Osoby zatrudnione w Jeleniogórskim Centrum Kultury

Dyrektor 
Jarosław Gromadzki
email: jgromadzki4@wp.pl

Sekretariat
tel. 75 64 23 880/881 fax. 75 64 23 882
Krystyna Śliwa - kadry, wynajmy sal, informacja ogólna, zapisy do JCK: tel. wew. 29
Emilia Kosman - informacja ogólna, zapisy do JCK, kasa zap-pożyczkowa: tel. wew. 29

Zespół edukacji artystycznej i pracy środowiskowej 
tel. 75 64 23 880/881
Kierownik zespołu:
Maria Szubart - galeria sztuki, programowanie (kursy, pracownie): tel. wew. 27
Pracownicy zespołu:
Mirosław Kulla - pracownia ceramiki , warsztaty, plenery artystyczne: tel. wew. 35
Zbigniew Dygdałowicz - pracownia dokumentacji filmowej, Archiwalia: tel. wew. 24 
Urszula Tuszyńska-Kaczoch - promocja internetowa, kursy komputerowe: tel. wew. 22

Zespół koordynacji działalności podstawowej i impresariatu "Bankowa"
tel. 75 64 78 884/885
Kierownik zespołu:
Łukasz Duda - organizacja imprez, grupa teatralna Sta-Art., Festiwal Pestka
Pracownicy zespołu:
Impresariat - organizacja imprez, edukacja artystyczna:
Danuta Syryca - Organizacja widowni, wynajmy sal, bilety, sekretariat
Wojciech Zawadzki - Edukacja fotograficzna, Galeria „Korytarz
Ewa Andrzejewska - Wszechnica fotograficzna, Jeleniogórska Szkoła Fotografii
Waldemar Wilk - Edukacja filmowa, DKF Klaps, Festiwal „Barejada”
Andrzej Patlewicz - organizacja imprez, koncerty, Liga Rocka, Krokus Jazz Festiwal, WOŚP
Technika sceniczna:
Robert Kuryś - Realizacja dźwięku, wynajem/obsługa sprzętu nagłaśniającego, ridery dźwięk
Piotr Pawlak - Nadzór techniczny sceny, realizacja dźwięku, realizacja audio-wideo
Łukasz Izdebski - Realizacja światła, wynajem/obsługa sprzętu oświetleniowego, ridery światło

Zespół finansowo-księgowy
tel. 75 64 23 880/881
Główna księgowa:
Małgorzata Figacz: tel. wew. 33 
Pracownicy zespołu:
Danuta Danilenko: tel. wew. 26
Danuta Samul: tel. wew. 26
Zofia Marynowska: tel. wew. 26

Zespół techniczno-administracyjny
tel. 75 64 23 880/881
Kierownik zespołu:
Łukasz Rzemiński - dzierżawa pomieszczeń,zamówienia publiczne, usługi: tel. wew. 31
Pracownicy zespołu:
Wiktor Szybałdin - plastyk, dekorator: tel. wew. 34 
Wojciech Hobgarski - archiwum: tel. wew. 36
Realizacja techniczna usług JCK:
Zbigniew Zaleski tel. wew. 37
Zygmunt Kołosionek tel. wew. 37 
Andrzej Szlachetka
Dozór nocny: 
Roman Dąbrowski, 
Stanisław Kondratowicz, 
Henryk Kudelski 
Obsługa porządkowa – szatnia: 
Regina Kołosionek 
Stefania Bałut
Ewa Kamianowska 
Bogumiła Winnicka



Wytworzył: Łukasz Rzemiński (3 listopada 2014)
Opublikował: Łukasz Rzemiński (3 listopada 2014, 14:17:13)

Ostatnia zmiana: Łukasz Rzemiński (20 stycznia 2016, 08:31:16)
Zmieniono: Poprawa formatowania tekstu.

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 995

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij